Niekoľko slov o nás…

Elektroinštaláciám sa venujeme od roku 1992, kedy sme začínali ako živnostníci. Odvtedy sa náš tím neustále rozrastá o našich kolegov – odborníkov v danej oblasti. V roku 2013 sme sa rozhodli prejsť transformáciou zo živnosti na obchodnú spoločnosť.

Naše služby ponúkame v takom rozsahu, aby sme dokázali splniť mnoho vašich potrieb počas rekonštrukcie alebo stavby, či developerského projektu. Venujeme sa elektroinštalačným prácam, podlahovému kúreniu, inštalácii sadrokartónu, ale aj revíziám a odborným prehliadkam.

V našom portfóliu nájdete aj mnoho prác pre slovenské obce, nemocnice a iné zariadenia. Našim cieľom je urobiť kvalitnú prácu, ktorá uľahčí každodenný život s ohľadom na maximálnu bezpečnosť a spoľahlivosť.

Technológie sú dnes alfa a omega každej stavby. Vlastníme mnoho moderných strojov a pomôcok, ktoré nám pomáhajú vykonávať našu prácu rýchlo a profesionálne.

Dlhodobo spolupracujeme s dodávateľmi certifikovaných produktov, ktoré prešli riadnou skúškou v skúšobnom ústave podľa nariadenia EÚ a bol im vydaný náležitý certifikát (vyhlásenie o zhode). Pre váš projekt dodáme materiály s vlastnosťami a dizajnom, ktoré vám najviac vyhovujú.

Pôsobíme na západnom a južnom Slovensku, predovšetkým v Bratislave, ale aj v mestách ako Šamorín, Dunajská Streda a menšie obce. Veľké zákazky realizujeme po celom Slovensku.

Naše skúsenosti posúvame mladším cez duálne vzdelávanie v spolupráci so Súkromnou strednou odbornou školou, Exnárova 20, Bratislava a Strednou odbornou školou, Gyulu Szabóa 21, Dunajská Streda. Snažíme sa študentov naučiť čo najviac z elektroinštalačných prác, aby sa v budúcnosti mohli uplatniť v našej firme ako schopní elektrikári.